• Регистрация на форуме ОТКРЫТА!

  Создание учетной записи на форуме возможно на странице профиля любого магазина на базе #Odium

  Чтобы выполнить регистрацию с помощью торгового бота:

  • /connectsite - связать аккаунты магазина и Телеграма;
  • /forumreg - регистрация на форуме;
  • /foruminfo - просмотр информации о форуме и своей учетной записи;
  • /forumpass - сброс пароля на форуме;

EasySoft под прицелом

Spartanec

Сервер
На «Нетфлікс» є популярний серіал «Як продавати наркотики онлайн (швидко)». Головні герої серіалу - німецькі школярі - продають наркотики онлайн, заробляючи багато грошей і ще більше проблем. Це наша нова реальність: зараз щоб отримати наркотики, не потрібно вештатись по притонах та дилерах, все можна замовити онлайн, зі смартфону, які сьогодні є навіть у дітей.

Наркоманія залишається однією з найнебезпечніших суспільних проблем, масштаби якої зростають з року в рік у геометричній прогресії. Станом на 2021 рік загальна кількість людей, які вживають наркотики, за різними оцінками, складає ~ 1 млн. Річний обіг наркотиків на внутрішньому ринку (без транзиту) складає 6-8 млрд грн.

Рекламу «фену» та інших речовин можна зустріти на кожному кроці - оголошення на стінах, стовпах з назвами телеграм-каналів, які продають наркотики. Купити їх надзвичайно легко - шляхом переказу грошей на анонімний електронний гаманець. Після переказу ти просто отримуєш координати «закладки». Враховуючи, що платежі - анонімні, встановити та задокументувати злочинця дуже важко, адже формально він нічим не прив‘язаний до електронного гаманця.

Враховуючи масштаб проблеми, регулятору логічно було б заборонити анонімні перекази на електронні гаманці - наприклад, на гаманці easysoft, через які йде левова частка “чорних” транзакцій. Але чомусь НБУ цього не робить і це пряма відповідальність як керівництва НБУ, так і голови Департаменту платіжних систем та інноваційного розвитку Нацбанку Андрія Поддєрьогіна, колишнього топа філії російського “Сбербанку”, який мав би ініціювати заборону платежів на анонімні електронні гаманці, через які перераховуються гроші за наркотики.Хочеться вірити, що це звичайна службова недбалість, а не результат корумпування НБУ наркомафією. Хоча, враховуючи обсяги грошей, які обертаються в цій сфері, для цієї віри не так багато підстав.

До речі, наркоплатежі - не єдина сфера, щодо якої пан Поддєрьогін зберігає дивну толерантність. Нещодавно Нацкомісія з цінних паперів та фондового ринку опублікувала список з 7 нових фінансових пірамід: PrimoTrade, Kiplar, LegacyFX, TopTrade Group,

Alpha Portfolio Management Ltd, MaxiPlus, TeleTrade. Оплата в цих пірамідах здійснюється через кріпту і банк «Форвард». Поддєрьогін та НБУ знають про це і нічого не роблять. Як думаєте, чому?

Источник: https://censor.net/ru/b3289769

Как обычно, чутка зеленкой притрусят и на этом "серьезный" ответ и "личный контроль" закончиться? Или ждет нас всех счастливое бужущее с обменниками по картам либо начинать открывать онлайн-курсы по работе с криптовалютами?
 

Оnyxion

Well-known member
Команда форума
Арбитраж
Отличный материал . По ТВ краем уха слышал , тут прочитал полностью ;) Спасибо .
 
Сверху Снизу