Акции Аморалки

5.00 зірок 14 Votes
Кароче розкажу вам історію ГОДА наверно но ето НОЧ незабиваєма. Все почалось в 22.00 я як звичайно збирався лягать спати але задумався щоб перекурить хотьби баночку,вийшо вєбав банку і зрозумів що мало.Рішив недалечкесе состоянії Приймаю рішення ПИЗДУВАТЬ 8 КМ ПІШКИ ЗА КЛАДОМ)))))) Кароче небуду томить як я йшов але я прийшов на точку в мене сів телефон нооо яж памятаю де воно приблизно але в цей момент якимось чином прибулиа на те саме місце патрульна машина і замітивши мене зі словами :СТІЙ швиденько погнались за мною.ПЕРЕСЕДІВШИ В КУЩАХ Я ПОВЕРНУСЯ НА ТЕ САМЕ МІСЦЕ.Але неміг знайти свій клад бо непамятав ні місця ні фото.КАРОЧЕ ВСЕ ХВАТЕ РІШИВ ЛЯГАТЬ СПАТЬ БО Я ЄБАВ БІЛЬШЕ ТАКІ ГУЛЯНКИ.
 
Кароче розкажу вам історію ГОДА наверно но ето НОЧ незабиваєма. Все почалось в 22.00 я як звичайно збирався лягать спати але задумався щоб перекурить хотьби баночку,вийшо вєбав банку і зрозумів що мало.Рішив недалечкесе состоянії Приймаю рішення ПИЗДУВАТЬ 8 КМ ПІШКИ ЗА КЛАДОМ)))))) Кароче небуду томить як я йшов але я прийшов на точку в мене сів телефон нооо яж памятаю де воно приблизно але в цей момент якимось чином прибулиа на те саме місце патрульна машина і замітивши мене зі словами :СТІЙ швиденько погнались за мною.ПЕРЕСЕДІВШИ В КУЩАХ Я ПОВЕРНУСЯ НА ТЕ САМЕ МІСЦЕ.Але неміг знайти свій клад бо непамятав ні місця ні фото.КАРОЧЕ ВСЕ ХВАТЕ РІШИВ ЛЯГАТЬ СПАТЬ БО Я ЄБАВ БІЛЬШЕ ТАКІ ГУЛЯНКИ.
Та норм двіж) я взагалі викупив, шо більше люблю саме лазити десь, аби здобути смаколика, аніж сам смаколик
 
Кароче розкажу вам історію ГОДА наверно но ето НОЧ незабиваєма. Все почалось в 22.00 я як звичайно збирався лягать спати але задумався щоб перекурить хотьби баночку,вийшо вєбав банку і зрозумів що мало.Рішив недалечкесе состоянії Приймаю рішення ПИЗДУВАТЬ 8 КМ ПІШКИ ЗА КЛАДОМ)))))) Кароче небуду томить як я йшов але я прийшов на точку в мене сів телефон нооо яж памятаю де воно приблизно але в цей момент якимось чином прибулиа на те саме місце патрульна машина і замітивши мене зі словами :СТІЙ швиденько погнались за мною.ПЕРЕСЕДІВШИ В КУЩАХ Я ПОВЕРНУСЯ НА ТЕ САМЕ МІСЦЕ.Але неміг знайти свій клад бо непамятав ні місця ні фото.КАРОЧЕ ВСЕ ХВАТЕ РІШИВ ЛЯГАТЬ СПАТЬ БО Я ЄБАВ БІЛЬШЕ ТАКІ ГУЛЯНКИ.
Смешно рассказал, поднял настроение :ROFLMAO:
 
Что-то не то что акции притихли, а какое-то массовое затишья как в ветках шопов так и в ветках аморалки. :( А за пробы, я вобще молчу 🤐 кому не напишешь за пробу в ответ - ПРОБ НЕТУ! ТОЛЬКО ЗА БАБКИ :sneaky:
 
Желаете пробник? Заработай(те): за каждое сообщение пользователей - платим 1 грн. Оплата товаром в любом магазине или на карту от 500 грн.
Каждое сообщение представителя магазина - оценивается в 10 грн. Оплата - услугами (дополнительная аренда).

Акция действительна до тех пор, пока в этой же теме не будет отдельного сообщения о ее прекращении.

Я тоже хочу участвовать) новечкам везёт я знаю 😇
 
Угорі Унизу