Трім репорт на мефедрон People Project

БАЗУКАРЕП

Безответственный
Пробы не давать
Усім привіт! Пишу для вас тріп репортаж на мефедрон кристал, Магазин !

Брав участь в телеграмі та виграв рулетку зайняв перше місце! Дякую вам! Під вечір відписав адмін в телеграмі, була видана адреса Оболонь, недалеко від мене, пишу тріп українською бо маю намір прийняти участь в акції +1 на тріп українською )))) один грам мяу це добре а два ще краще ))). Прийшов на місце одразу помітив що рядом люди вже знімали клади в метрах пʼяти від мого, чи то чайкуни біс його знає). Копав хвилини 3 трохи не в точку яку указав кура поклав клад треба було пошукати ). Знайшов відписав адміну дав фотовідгук та задоволений пішов нюхати.

00:00-00:30
Розпакувати клад вирішив недалеко від місця зйому, поруч було озеро в на озері лавка зі столом. Висипаю одну дорогу в 0.1 роблю швидко діло, ліфти гіркі але терпимі не хочеться ригати) приємний холодок продовжує падати мені в горло, йду на район у друга день народження. Вийшов до заправки курю елем лофт6 і балдєю))) ейфор сильний і добре мазюкає ! Стім є але не багато що чудово!
00:30-01:00
Заходжу на заправку в туалет, мию руки та лице руки грязні обличчя вспітніло, насипаю дві дороги бо одна мало чесно кажучи, та побільше 0.15 дві дороги разом 0.3. Тут вже відчуваю повний смак кота від піпл проджекта. Мене починає намащувати як варення чи мед на білий хліб та запивати молоком тільки! Звуки стають мякішими хочеться слухати музику, емпатія на рівні, швидко біжу до друга адже 21 раз в житті!
01:00-02:00
Привітав друга дорогою в 0.15 та сам їбанув, обидва трохи стоїмо куримо сигарету, та йдемо на др. Зустріли по дорозі усіх друзів, зібрали речі, мʼясо алкоголь колонка картопля та пішли на озеро, але не на те де був клад )
Іменинник задоволений, я теж, вже не дочекаюсь коли почнеться святкування
02:00-03:00
Висипаю все на екран роблю дві дороги і йду на іменини попутно збирав палки та гілки на багаття, прийшов і мене починає сильно шліфувати, випиваю з усіма 0.25 текіли зі спрайтом запиваю ліфти так сказать) вау мені дуже добре атмосфера чудова я радію від святкування. Зробив буль на прохання іменинника, здоровенний низ знайшов 5 літрів баклаха з водою, верх 2.5. Апарат готовий, мʼясо майже теж, починаємо хапати шмалі, накурило пізда, набухало пізда і нанюхались охуєнно. Корочє іменини топ!

Вихода їх немає бо пишу зараз тріп і всьо ок, похввав ще дома і дописую тріп

Оцінка
Шоп 10
Опер 10
Клад 10
Кура 10


Всім рекомендую удачі всім
 

Вкладення

  • IMG_2242.jpeg
    IMG_2242.jpeg
    131.4 Кб · Перегляди: 2
  • IMG_2241.jpeg
    IMG_2241.jpeg
    72.7 Кб · Перегляди: 2
Угорі Унизу