Тріп на єшку Punisher 300mg від PeopleProject

masikpasik

нипанятный
Привіт форумчанам. Знову дякую шопу PeopleProject за видану пробу на блакитний панішер та довіру до мене як до тестера! Клад знятий у дотик. Фото стафу:

PXL_20230731_174225648.jpg

Тестер: М
Вік: 20
Вага: 68
Толер: єха минулого тижня
Дозування: 1шт (300 мг)


00:00 - Прийняв єшку і чекаю, коли почнеться дія. Збудження вже накриває мене, але досі ще не відчуваю явних змін.

00:30 - Минуло лише півгодини, а я вже помічаю перші ознаки наступної ейфорії. Внутрішній дискомфорт замінили приємні дрожіжки, які словно розпускають метеликів у моєму животі. Світ з незнайомих кольорів став барвистим пейзажем, а музика зійшла замовканням, щоб зробити місце для глибшого переживання.

01:00 - Чарівна перша година трипу пролетіла, залишивши солодку зачарованість. Щастя розлилося повністю, словно я спливаю на хвилі радості. Все навколо набуло нового звучання і барв, словно світ став яскравішим на параді. Намагаючись ловити кожен момент, я переконуюсь, що гуляти під колесами - це справжнє втілення свободи.

02:00 - Друга година трипу веде мене у світ мрій і фантазій. Тепер усе здається поєднаною палітрою колоритних вражень. Заколисані музикою, мої кроки змінюються на танець, а вільні рухи допомагають відчувати цілісність з навколишнім світом. ще раз скажу: гуляти під єшкою - це мов плавати по власним високовольтним хвилям щастя.

03:00 - Пік третьої години трипу дарує більш глибокі емоції та пробудження свідомості. Музика вбирається у мою душу, як медитаційний мантр, а кожна звукохвиля сповіщає про дивовижний відкритий простір усередині. Спілкування з друзями стає надзвичайною телепатією емоцій, де слова зайві.

04:00 - Пройшло чотири години трипу, але мої почуття ще тільки-но відчинили свої двері. Відчуваю себе на вирішальній висоті щастя, коли все навколо тільки вибухає красою. Музика стала палаючим сонцем, що обіймає мене теплом щастя.

05:00 - П'ята година трипу відмічається глибокою вдячністю за такий чудовий досвід. Гуляти під єхтазію - це красива та жива мандрівка, де дух вільно злітає до небес. Моя душа віддячує за цю свободу і радість, а відчуття, ніби життя працює на більш частому кадрі на секунду, залишається зі мною яскравими спогадами. Цей неповторний вечір запам'ятається на завжди, і я вдячний за таку дивовижну подорож у світ екстазі.

Що я можу додати? Та нічого, єшка просто топ! Всім рекомендую цей шоп. Якість дійсно як для себе) ❤️☮️

Стаф: 11/10
Відходоси: 0/10
Скарб: 10/10
 
Угорі Унизу