Тріп репорт на амф від магазину People Project ! Super)

sellic

нипанятный
Магазин People Projekt:
Менеджер: Чудово
Кур'єр: нікого немає) все чудово
Продукт: Амфетамін сульфат, вага 1 гр
Толер: высокий
Кростолер: шишки
Тестер: М 39/90/183

Магазин People Projekt оголосив проби на честь відкриття на цьому форумі. Я випадково опівночі практично справа була) зареготався заради такої події і мене записали на пробу амфа в Одесі.

Наступного дня ближче до вечора, мені видали скарб, і я вирушив у дощ за ним.
Прийшов, зняв, пішов
Місце супер, тихе, скарб по мітці. Коротше топ скарб!)
Прийшов додому і почав готуватися до тріпу!

Відписав на форумі, зробив фото та нарешті приступив до тріпу. Амфетамін з рожевим відтінком, в камінні, сухий, все ок!
Screenshot_20230727_175835_com.huawei.photos.jpgScreenshot_20230727_175827_com.huawei.photos.jpgScreenshot_20230727_175814_com.huawei.photos.jpg

17:56-19:10

Насипав велику гірку на телефон і задув її через огризок ручки в ніс. Запекло в ніздрі страшно. Гіркота ще була неймовірна в роті. Чисту отруту коротше я так зрозумів за першими ознаками. Я тільки недавно прийшов зі скарбу, тому почав рух з миття ніг і капців. На вулиці тільки недавно закінчилася злива і бруд був навколо страшний. Хвилин п'ятнадцять йшли дуже гіркі ліфти, і я пив чай і курив сиги доки вони не пройшли.

За півгодини пішли перші ефекти. З'явилася енергія, став потіти, зір став чіткішим. Купа думок почала крутитися в голові, і то треба зробити, і це треба. У результаті потім нихера не зроблено, просто вбитий у соплі, якось так)!

19:10-21:30

До кінця години розпочався нарешті повноцінний вхід у стан амфетамінової тяги). Трохи нудило.
Щелепи на той час стиснулися як лещата і я став потіти досить сильно. Прийшла невелика ейфорія спочатку, потім все більше і більше, почала хвилями накочувати. Так що защеміло в грудях а в горлі стояв грудок)))!
Піднявся тиск, так що вуха заклало. У грудях бився грудок ейфорії)! Думки всі зникли і я пішов грати в Crysis Warhead) все стало прикольно і цікаво, було незвичайно бігати в грі під амфом, застромив на пару годин!

21:30-24:00

Вийшов на плато, ефекти розкрили себе вже повністю, було дуже жарко але пити прчемутт не хотілося. Я вирішив трохи перепочити і чогось зжерти солодкого. Попив кави та з'їв трохи м'яса. Потім вирішив що напевно вистачить, настав час насипати ще дорогу, і насипав вже не дуже велику дорогу.

24:00-13:32

І власне до ранку я кожні пару годин робив дороги і зжер залишки десь о 7 ранку. Потім не міг ще відійти до обіду, покс нарешті не відпустило і я почав писати трип)

Висновки:

Амфетамін сильний, на мій толер мене порвало як тузик грілку, до параної нанюхався в результаті)! Якість така що можна в передоз потрапити якщо багато херачити!
Відходняки стандартні, все терпимо, прокинувся купа енергії відразу)
Вже третій варіант амфа тут пробую, всі хороші, але сама отрута була на хуторі, кристалічний, то бомба була взагалі)

Загальна оцінка 10/10
Сервіс та якість 10/10
Дякую вам за пробу! Мир!
 
Угорі Унизу