Тріп репортаж на альфу від PeopleProject

St1veOD

Выживший
Гілка:https://amoralle.cc/forums/pp/
Тестер: М 21/70/182
Толлер: Середній.
Кросстолер: Ні
Тестована речовина: АльфаПВП (α-PyrrolidinoValeroPhenone).
Вага проби: 1грам
Спосіб отримання: Клад
Спосіб вживання: лампа, сигарети, водник
Дозування: 20-25мг. разова.
Органолептика: Запах звичайний як у Альфи, Мені нагадує запах дуже схожий на рідину для видалення лаку з нігтів. Вид продукту порадував, п'ять кристалів колір ближче до білого, кристали трохи каламутні різних за розміром. Один великий, два маленькі, і два середніх, борошна не було Стафф сухий, розминається легко не твердий.
12:00.Забравши скарб, повернувшись додому Засинав у раніше підготовлену лампу приблизно 25мг. Забігаючи наперед скажу що саме цієї альфи потрібно в лампу більше ніж у сигарету, хоча в інших все навпаки в сигарету завжди потрібно було сипати більше ніж у лампу. Плавиться добре навіть дуже легко спалити. Після першого вдиху особливо нічого не змінилося.
12:35 Другий вдих, видих і по тілу пробігла череда мурашок, руки почали трохи тремтіти, пульс почастішав.. Але не це я чекаю. Треба продовжувати поки що лампа розігріта.
12:37 Продовжую накурюватися з кожним вдихом чекаю приходу ейфорії, але поки що ні. Початок підривати не можу стояти дома. З'явилося тремтіння в ногах, серцебиття почастішало навкруги почало змінюватися все. Звуки потім все інше.
12:40 Почали з'являтися перші промінчики ейфорії по тілу пробігло легке тремтіння з'явився блюр в очах.. У голові купа думок, все перемішалося.
12:45 Ось вони повноцінні перші напаси, на видиху, жар у тілі зміниться на озноб, мурашки по всьому тілу, кінчики пальців оніміли.
12:50 Останній вдих видихнув, трохи обпекло горло та язик. Відклав лампу і закурив звичайну сигарету на секунду потемніло в очах, сів на підлогу, щоб не впасти. Прибило знатно, сигарету так і не докурив. З'явилася задишка начебто пробіг крос на кілька кілометрів. Так я і просидів на підлозі намагаючись зібрати думки до купи, але нічого так і не вийшло. Хотів дійти до ліжка щоб прилягти але побоявся що не дійду.
Висновок: Упаковка та стелс норма. Товар був у двох зипах. Стафф сухий, розкочується відмінно. Заявлена вага відповідає отриманому. Вид товару порадував давно не бачив таких щурів. Вхід плавний, виходів практично не відчув ну крім недосипу і в очах мазня. Товаром залишився задоволеним. Магазин рекомендую однозначно. Оператор у ТГ ввічливий, професійний. Спілкуванням з адміністратором магазину на форумі залишився задоволений, все чітко у справі.
 
Угорі Унизу